Ustronie Morskie zapewni atrakcje każdemu turyście

26. Grudzień 2016 Bez kategorii 0

Jedną z miejscowości nadmorskich, w których na pewno nie będziesz się nudził przez cały swój urlop, jest Ustronie Morskie. Ta piękna miejscowość ma wiele do zaoferowania każdemu turyście, który zdecyduje się właśnie tutaj wypocząć. Położona w województwie zachodniopomorskim, na Wybrzeżu Słowińskim, między Kołobrzegiem, a Koszalinem charakteryzuje się otwartym dostępem do morza, letnim kąpieliskiem morskim często obleganym w lecie przez turystów i przystanią morską. Baza noclegowa (Ustronie Morskie – aktualne noclegi) jest bardzo dobrze rozwinięta, więc noclegów nie zabraknie dla nikogo, kto spragniony jest słońca i prawdziwego letniego wypoczynku. Miejscowość od lat zaprasza turystów – warto przejrzeć wszystkie oferty, jakie mogą zagwarantować udany w stu procentach urlop.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, na co możesz liczyć w Ustroniu Morskim, to my zapewniamy Cię, że atrakcji tutaj nie zabraknie. Przede wszystkim piaszczysta, słoneczna plaża będzie najlepszym rozwiązaniem w czasie upalnej pogody. Chłodne morskie fale, dryfowanie na materacu niedaleko brzegu to coś, co przyniesie miłe wspomnienia i za czym tęskni każdy zwolennik i miłośnik nadmorskiego wypoczynku. Ponadto, kąpielisko Ustronia Morskiego posiada bardzo wysoki standard i spełnia maksymalne wymogi, dzięki czemu zostało ono uhonorowane Niebieską Flagą. To jednak nie jedyne atrakcje, na jakie możesz tutaj liczyć. W nadmorskich lasach poukrywane są schrony, które możesz postarać się odnaleźć, wybierając się na spacery na własną rękę. Nie zabraknie też pomników przyrody, jakimi są bardzo stare dęby. Dąb Bolesław jest uznawany za starszy o sto lat od powszechnie znanego dębu Bartka, obok znajduje się trzeci dąb Warcisław.

 Warto też wybrać się do Western Parku, który jest niczym innym, jak ciekawym parkiem rozrywki. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą dowiedzieć się więcej o życiu Indian. Możemy tu zajrzeć pod tipi, czyli tradycyjny namiot indiański lub wysłuchać licznych historii, niektórych tak barwnych i zajmujących, że poczujemy żal, kiedy dojdziemy do ich końca. Dostępne są też skoki spadochronowe, dzięki temu poznamy uroki Ustronia Morskiego w całej krasie i nie będziemy narzekać na brak zdrowej adrenaliny. Polecamy szczególnie dla tych, którzy lubią mocne wrażenia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>